Корзина
64 отзыва
УкраинаТернопольская областьТернопольБульвар Тараса Шевченка 29 (в дворі Cloud Vape)
+380976464133
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
ECIGR Vape Shop
Корзина
LiitoKala Lii-S2 - Інтелектуальний зарядний пристрій. Оригінал , фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

LiitoKala Lii-S2 - універсальне 2х-канальний зарядний пристрій з цифровим дисплеєм і можливістю перемикання струму заряду 0,5 А / 1А / 2А, яке підходить для зарядки NiCd / NiMH акумуляторів (ААА, АА, SC, C) і Li-Ion / LiFePO4 акумуляторів різних розмірів (18650, 16340, 14500, 18350, 26650 та ін). Зарядний пристрій автоматично розпізнає NiCd / NiMH і Li-Ion акумулятори. Переключити тип Li-ion акумуляторів на LiFePO4 і Li-Ion 4,35В можна вручну при включенні зарядного пристрою.

У порівнянні з раніше випущеної моделлю Liitokala Lii-202, зарядний пристрій Lii-S2 має цифровий дисплей, на якому відображається поточна напруга, струм заряду і тип акумулятора. Управління вибором струму заряду і типу акумуляторів здійснюється для кожного каналу окремо за допомогою однієї кнопок "Mode-1" і "Mode-2".

Зарядка LiitoKala Lii-S2 має функцію "м'якого" старту процесу заряду і функцію активації повністю виряджених акумуляторів, автоматичне визначення повного заряду акумуляторів по напрузі, захист від перегріву і перезаряду.

LiitoKala Lii-S2 автоматично розпізнає полярність акумуляторів, тому вставляти акумулятори в слот можна будь-якою стороною.

Підключення зарядного пристрою LiitoKala Lii-S2 здійснюється через будь-який USB-джерело живлення (USB-адаптер, автомобільний адаптер, USB-порт комп'ютера, ноутбука, мобільного батареї, сонячної батареї) за допомогою стандартного кабелю USB-microUSB. Для підключення можна використовувати будь-яку USB-зарядку від телефону або планшета, але для досягнення максимального струму заряду рекомендується використовувати USB-адаптер 5V 2A.

Зарядний пристрій LiitoKala Lii-S2 - відмінний варіант компактного і універсального 2х-канального зарядного пристрою, який зручно взяти з собою в туристичну поїздку або відрядження.

 

Характеристики LiitoKala Lii-S2:
Тип: універсальне автоматичний зарядний пристрій.
Кількість каналів: 2 незалежних канали з рухомим контактом «мінус»
Цифровий дисплей, на якому відображається поточна напруга, струм заряду, тип акумулятора
Кнопки "Mode-1" і "Mode-2" для перемикання інформації на дисплеї по кожному каналу, а також для ручного регулювання струму заряду і типу акумулятора
Сумісні акумулятори:
NiMН / NiCd: C (R14), SC, пальчикові АА і мініпальчіковие ААА
Li-ion / LiFePO4 / Li-ion 4,35V: від 10440 до 26650, в тому числі 18650, 14500, 16340, 20700, 21700
підходить для акумуляторів 20700/21700
підходить для акумуляторів 18650 з захистом
Установка струмів заряду / розряду: 0,5A / 1A / 2А
Автоматичне визначення полярності - акумулятори можна вставляти в слот будь-якою стороною
Визначення повного заряду Ni-Cd / Ni-MH акумуляторів по напрузі (1,48V)
Визначення повного заряду Li-ion акумуляторів по напрузі (4.2V / 4,35V)
"М'який" старт процесу заряду
Функція активації повністю виряджених акумуляторів 0V
Вхідна напруга: DC 5V 2A (min)

Управління LiitoKala Lii-S2:

Управлінням функціями зарядного пристрою LiitoKala Lii-S2 здійснюється за допомогою кнопок "Mode-1" і "Mode-2", які відповідають кожному каналу:

після установки акумулятора в правій частині екрану кілька секунд блимає індикатор типу акумулятора по напрузі - 3,7V. Коротке натискання на кнопку "Mode" дозволяє вибрати тип Li-ion акумулятора. Напруга 3,7V встановлюється за замовчуванням і відповідає стандартному типу Li-ion акумуляторів з напругою повного заряду 4,2В. Напруга 3,85V відповідає типу Li-ion акумуляторів з напругою повного заряду 4,35В. Напруга 3,2V відповідає типу LiFePO4 типу акумуляторів. Змінити тип акумулятора тільки в перші кілька секунд після установки акумулятора, поки блимає індикатор напруги.
після активації типу акумулятора, індикатор перестане блимати.
тривале натискання на кнопку "Mode" дозволяє переключити струм заряду 0,5 А / 1А / 2A - доступно тільки для Li-ion / LiFePO4 акумуляторів. Струм 2А доступний тільки для одного акумулятора.
миготлива літера "v" біля значення поточного напруги - індикатор процесу заряду


Відмінності LiitoKala Lii-S2 від LiitoKala Lii-202:
наявність зручного цифрового дисплея
автоматичне визначення полярності акумуляторів
наявність "м'якого" старту процесу заряду
можливість швидкого заряду одного акумулятора струмом 2А
відсутність функції PowerBank


Комплект поставки LiitoKala Lii-S2:

зарядний пристрій
кабель USB-microUSB
міні-інструкція англійською мовою
оригінальна коробка

Основные
Производитель  Liitokala
СостояниеНовое
Пользовательские характеристики
Цвет корпусаЧорний
  • Цена: 350 грн.